View Single Post
Staro 24.01.2006., 12:23   #30
Denzil
Secret Undercover Agent
Moj komp
 
Denzil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Parallel Universe
Postovi: 1,127
Citiraj:
Originally posted by Beren
Ovak...ja bio u Linsku prije 10 min i ubo tipkovnicu. Ostadoše dvije, barem koliko ja znam.

E sad mali disclaimer:

Budući da su na tipkovnicu stavili HR tipke (vjerojatno generani zastupnik Logitecha - M SAN), nema originalnih tipki. Nove HR tipke nisu osvjetljenje kako treba budući da osvjetljenje postavljeno centralno. Neki znakovi nisu uopće osvjetljeni, kao Ž.


Eto, samo da znate. Ja sam je kupio, ali samo zato kaj ne mogu nabaviti internacionalnu verziju gdje nije nikaj mijenjano.
moraju oni upropastit sve!! jebo ih HR slova.. ak nemrete napravit HR verziju kak spada onda nemojte uopce radit
ja bas naso kupca za stari mob, i otiso bi po nju al posto ima HR slova sa sjebanim osvjetljenjem onda nis... steta :mad:

Edit: 3 pitanja:
1. postoji li sansa da mi nakon kupnje logitech posalje originalne tipke koje zelim bez HR znakova ako ih lijepo zamolim ?
2. postoji li sansa da kada dodu tipkovnice u druge ducane da imaju originalne tipke ?
3. Postoji li sansa da se ta naljepnica odljepi ako su to indeed naljepnice) i da imam originalni znak ispod koji funkcionira kako spada?

hvala
__________________
"I can resist everything except temptation"

Zadnje izmijenjeno od: Denzil. 24.01.2006. u 12:37.
Denzil je offline   Reply With Quote