View Single Post
Staro 10.07.2019., 20:26   #8869
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Nome Pregled postova
Ne znam kaj bi ti rekao ali ja sam u istoj situaciji. Jednostavno ne volim te stb-ove jer pazi, dosta ljudi ima smart tv i onda bez obzira na to mi moramo uzimati njihove stb-ove najjeftinijeg ponudjivaca i moram trpit loše sučelje, restarte ili neke druge probleme koje sa conax karticom u tv-u nemam, plus kod kartice je moguce snimanja svih kanala a ne onih koje A1 dopusti.
Ne kažem da svi imaju probleme sa stb-om...

Uglavnom da A1 zeli dopustio bi conax kartice ali neće jer im je to neisplativo jer onda nema mogu progurati svoje dodatne usluge.

Naravno nitko nas na ništa ne sili, stisnemo zube, uzmemo/neuzmemo stb i sebi ustedimo novce kao što je netko već naveo.
Znam znam, netko mi je objasnio prednost te kartice. Osobno nisam probao pa nisam iskusio te beneficije.

Ali ovo su nemoralne ponude. Preko 100 kn mjesečno ako vratiš karticu. To je već za ozbiljno razmisliti.

Iako, sa nebi ispalo da branim A1 ekipu, moji matorci stvarno gledaju TV, svaki ima svoj TV i STB i ako ne gledaju, TV-i zuje tek toliko da rade ako oni vele da nemaju problema sa ničime (pred 2 godine bilo malo smrzavanja) onda to stvarno dobro dela.
Ja ne znam, kod mene je 95% vremena STB ugašen. Slabo gledam TV, a kad gledam, palim 3 aplikacije na TVu: Plex, Smart IPTV i Netflix tako da ne mogu ništa reći za A1 Bnet TV. Kad se i koristi, koristi se za neki rerun. To mu i namjena da se nešto vrari kaj se propustilo

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote