View Single Post
Staro 17.02.2010., 01:52   #8
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,402
Citiraj:
Autor Adriatix Pregled postova
Canon MP 240 radi savršeno dok ima tinte. Brži je od nekog Epsona za iste novce Kasnije uzmeš ovo
http://www.adriatix.hr/A_PROIZVODI/A...n%20iP1800.htm

i dođe tisto kao da si uzeo set zamjenskih za Epsona.
Epson je jedino isplatljiviji ukoliko puno misliš štampati. Ali ukoliko ugradiš CISS nema mu premca. Opet je bolji od Epsona + CISS
Ma to je sve samo ne za kućnog i "školskog" korisnika. Imao HP, punio glave jedno 2-3 puta i sa mogućnostću resetiranja istih
pa je opet glava krepala a kamoli punjenje napamet bez indikatora napunjenosti. CIS da ali za neku firmu i kad se potroši bacit glave... pa kupuj nove.

Citiraj:
Autor RAUL Pregled postova
Apsolutno, još da ima 6 boja bio bi savršen. Ja imam Epsona R300 sa 6 ( 5+1 ) i komplet zamjenskih Orink me izađe ~100kn te traje do 3mj.
Dvoje djece školske dobi i svako malo nešto printaju za školu te ja jedno 6-7 dvd-a isprintam mjesečno. Isto se razmišljam uzet taj BX300F
jer mi treba sken/kopiranje i jedino me malo sekira kvalitet ispisa fotografija s obzirom da koristi 3 boje plus crnu naspram ovog starog sa
5 boja + crna te kapacitet zamjenskih spremnika je 15ml. u BX300F a 16ml. u R300 što znači da bi mi bar 30% boje kraće trajale, zamjena svaki drugi mjesec umjesto sada tri...

No opet za nekog tko uzima novi uređaj a nema printer sasvim ok kombinacija bez puno prtljanja sa nadopunjavanjem i razmišljanjem dokle će glave trajat...

edit:

Dali netko ima EPSON PX710W i dali mu pašu ove T0801 - T0806 zamjenske boje ?

Zadnje izmijenjeno od: stuc. 17.02.2010. u 02:09.
stuc je offline   Reply With Quote