View Single Post
Staro 11.03.2010., 14:38   #36
Neo2001
Premium
 
Neo2001's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: zg
Postovi: 110
performanse su sljedece, krene snimati, sto je vec uspjeh , ali pukne snimanje, stane... pa nakon 3 pokusaja, nasnima taj file, radilo se o iso fileu, kojega sam namjerno koristio (njega sam isprobao najprije na corsairu kupljenom u ducanu, koji usput radi super, stabilno, ne bas prebrzo pisanje, ali citanje je super super) dakle kad konacno uspijete nesto nasnimati na usb stick e tu nije kraj, naime pokusate pokrenuti taj file, e onda je veselje, krene ali samo na tren i onda sve pukne

dalje jedan film sam uspio nasnimati, ali isto 10 sek radi, probas fast forward, i naravno ne radi...

primjer treci, nasnimao nesto, izvadio stick iz komp, naravno uredno, sa eject click i zatim ponovno ustekao usb i pogodite, filea nema

nakon toga mi se vise nije dalo uopce isprobavati, ustvari isprobao sam i jedan benchmark koji je prijavio brdo gresaka, i broj koji je bio sa strane, dakle ko velicina sticka je bila 64mb! e nakon toga sam bio

Sva sreca da sam uspio dobiti svoje novce nazad

EDIT:

zaboravih napisti, star sam sto se pakiranja tice, ma to je bilo super super, velim, izgledalo je i vise nego dobro, zbilja sam povjerovao da je orginal, sve super zapakirano, slova na onoj naljepnici, ma sve je izgledalo super. Isto tak kad sam ga otvorio, plasitka je isto bila ok, ona polugica za potezanje takoder, nista klimava, ma velim, mozda je i predobro izgledao

Zadnje izmijenjeno od: domy_os. 11.03.2010. u 19:31. Razlog: spajanje postova
Neo2001 je offline   Reply With Quote