View Single Post
Staro 16.09.2018., 16:47   #274
fran123456
Premija
 
fran123456's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,631
Imam problem sa spajanjem ranog 08' na wifi. Connection timed out ("Doslo je do vremenskog ogranicenja veze")


10.7.5. je na njemu, zadnji koji ide.


Probao sam sljedeće:


- napravio novi wifi profil pod mreža->lokacija
- brisao mrezne postavke pod systempreferences
- resetirao pram i onaj drugi kombinacijom tipki prilikom paljenja
- brisao spremljene lozinke, micao mrezu
- postavio wifi na vrh



Jucer je radio wifi na 10.7.4. ali toliko sporo, pa sam ga odlucio updateat na 7.5. u nadi da će pomoći.


Uspio sam se spojit na internet jednom, kad sam na routeru stavio channel 10, ali bilo je toliko ubitacno sporo da je bilo neupotrebljivo. Jos uvijek stoji channel 10, samo se ne mogu spojit.




Ima li tko jos kakvu ideju? Mucim se s ovim zadnja 2 sata. Tcomov ZTE router.


EDIT: Uspio sam se spojit, promijenio sam wlan mode sa b/g/n mixed na samo n. Spojen je, samo je katastrofalno sporo. Okej, laptop ima 2gb rama, ali gugl i slicne stranice bi trebale ic u trenu.


EDIT2: Disconnectao se kad sam htio otici na wireless diagnostics, te se opet ne moze spojiti sa istim problemom. Probat cu reset routera na tvornicke.


EDIT3: Ni to nije pomoglo. Budem ga spojio na neku drugu mrezu, samo da vidim jel do njega il do mreze.
EDIT4: Spojen na hotspot od S7, normalno sljaka. Znaci on i router se nekako negdje kolju.

Zvao sam HT u nadi da mozda imaju isti/slican problem prijavljen negdje. Naravno da mi nisu uspjeli pomoc, poslat cu im mail.
__________________
K: 7950GX2, 8800 Ultra, GTX295

Zadnje izmijenjeno od: fran123456. 16.09.2018. u 17:50.
fran123456 je offline   Reply With Quote