View Single Post
Staro 04.07.2013., 17:11   #82
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Naruceno 28.06 neke stvari, plačeno dinersom na 12 rata...

Najvaznije, narucio sam neke stvari od njih, te neke knjige koje treba da oni dobave 2-3 dana. Znaci prvi moguci datum dostave mi je bio danas 04.07, sto sam i odabrao jer mi knjige trebaju za poklon i danas cim stigne idem na put

U pon se cuo s njima da vidim da li to 100% dolazi danas posto nemam nikakav uvida na webu sto se dogadja...rekli su kako je dogovoreno tako ce i doci...ok,super

Danas ujutru saljem mail, da vidim kada tocno to dolazi posto mi nisu ni poslali tracking broj niti ikakava mail (uvijek jave i uvijek dobim sms od overseasa).

Dobivam mail da "nazalost naruzba nece moci biti danas isporucena jer nisu dobili neke artikle od dobavljaca". Ok, javljam im da mi jave kroz pol sata kada da očekujem isporuku, sutra ili kada...

Proslo 1h, ja nemrem vise čomiti doma, saljem mail da molim da mi se naruzba stornira i ja cu knjige kupiti u algoritmu. Stornirali naruzbu u roku 3s, i salju mail "Upravo smo saznali da je ta i ta knjiga raspordana i da je u fazi tiskanja" :/ ok...

Sada vec malo lud, nema te knjige,a obečao sam...niš telefon zovem njihove dobavljace algoritam, imate to i to, imamo, koje poslovnice, imamo u svima...
Sjedam na bajs i put pod noge do algoritma (ljepo vrijeme, sto ne,otopiti cu malo sala...)

Znaci smisao ovog posta je to sto se i ovako kao sto sam i na mail zelim zahvaliti šefovima ekupi, radnicima u odijelu nabave i "njihovim dobavljačima koja tiska knjigu koja je dostupna na svakom čošku"

Kupovao sam tamo 3god, potrosio brat bratu preko 100k kn, i bili su dobra trgovina za kartice, dok nisu počeli prodavati svašta i prodavati svakakve spike "nije do nas vec do dobavljača"

Eto još jedna trgovina za mene prekrizena...šteta ali takav sam kakav sam
FRipper je offline   Reply With Quote