View Single Post
Staro 13.03.2013., 11:27   #97
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,929
Citiraj:
Autor Sinac Pregled postova
Balmer je glava MS-a

Nevjerojatno mi je kako i ovdje korisnici tvrde da su Windowsi 8 "odlični" a da ni sami nisu svjesni kako su zapravo sa dodanim Startom i gašenjem naprednih opcija zapravo prepravili Windows 8 u Windows 7. Smiješno mi je da se i dalje tvrdi da su Windowsi 8 toliko "napredniji, brži i bolji" od Windows 7 a onda se svi trude imati Windows 8 prepravljen u te iste WIndowse 7. HALOOOO??? Što je onda to toliko napredno, brže i bolje?
Ma ko tvrdi da su tolko super brzi, napredniji i wahtever? Di si to izvuko molim te ? Poanta je da vas par tvrdoglavaca konstanto brije da vam neko pokaze di je i kako i sto je brze na 8-ci, kad dobijete konkretne odgovore (koji ne zance da je 8ca duplo bolja ili brza, konkrento san naveo nekoliko primjera koje svaki dan susrecem i sve je to unutar par sekundi razlike ali kao sto sam vec rekao bitno da nije sporije ili kako nasi stari kazu "i nogom u guzicu je korak naprijed.." ). onda se bacate na ideju "kome to treba" i "ko stoji sa stopericom u ruci" i slicno. Kao da vas netko tjera da predjete na 8-cu ili da negdje u zakonu pise da morate dokazivat kako je 7ca bolja zato sto je vi koristite . Ono kako bi ti reko HALOOOO ? .

Sto se tice start menia i prepravki 8ce meni ni kod 7ce start menu nije valjao i uzasno mi je sto su ukinuli QuickStart menu tako da sam morao to prepravljati i tamo pa po tvojoj teoriji trebao sam ostati na Xp-u i flejmat na forumu kako je XP dobar i nepotrebno je prelazit na 7cu jer si mi ukinuli quick launch bar i uveli stupidni Pin to bar .

Ono, kom se nesvidja nek ostane na 7ci i gotovo, nema potrebe da uvjeravat nes koji korisitmo 8-cu da nam to nevalja i da nije brze kad mi vidimo da je i da nam je to OK .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote