View Single Post
Staro 07.06.2018., 19:45   #43
bixsy the king
Premium
Moj komp
 
bixsy the king's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hercegovac
Postovi: 958
Ccc...vidim ja da je tebi kompliciranije jednostavnije. Kompletno novu sobu napravio...zidovi,laminat,namještaj,modularna utičnica za tv s antenskim kablom uštemanim u zid i sad ti meni vuci kabal kroz stan!? Bolje da si mi šamar opalio! :-)))

Sad je gotovo tak je kak je i naravno ne bježim od greške što na taj detalj u vezi signala nisam mislio odmah na startu adaptacije. Jedino što mogu napravit je da s vanjske strane zgrade ispod prozora provučem 5m kabla i nosač postavim na balkonski dio. Onda bi to bilo identično kao i u boravku.

A vjerovali ili ne u boravku se zna smrznut slika kad glavnom cestom prođe jedan stari Štef na tomos apencu! Prolaze auti,kamioni,john dere/fendt/deutz grdosije što ih ljudi voze na obližnja polja i sve super ni da bi slika zatitrala. Al kad ovaj prođe na APN-u...pa ja ne znam koji bog smeta. Doduše još nisam zamijetio da neki drugi motorići utječu na signal isto tako nisam primjetio ni jednog drugog apn tomosa da sliku zblesira...možda što su rijetki u mom području...ma ko će ga znat šta ovaj ušarafo u njega da ometa signal.
bixsy the king je offline   Reply With Quote