Tema: Chromecast
View Single Post
Staro 25.07.2013., 14:23   #18
ivo_k
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: .hr, .com
Postovi: 448
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Naravno da ne nadmasuje.
Preko AirPlaya mozes slat kompletan sistemski zvuk ili mirror zaslona kompa. Sa moba zvuk ili isto video mirror. Sa Chromecastom mozes slat samo video sa weba. I moras imat Chrome. Uopce ne koristim zvucnike na laptopu odkad imam AirPlay, jedan kabel za ustekavanje u laptop je manje i jos mogu bit bilo gdje u stanu a da mi svira. K tome mogu pustit i neki mkv ili mkv stream preko kompa ili Plexa na aTV, sto preko Chromea na Chromecast ne mozes.

Spajanje zvucnika na TV mi apsolutno ne odgovara jer mi je TV samo ekran i ništa više. Nikakav audio ne ide preko njega nego ide direktno iz aTV na zvucnike. Isto tako da imam HTPC isao bi drito iz njega, ne preko TV-a.

Vjerojatno ce proradit neki hakeraj i nadam se da ce dovest takve opcije na Chromecast.
- airplay je samo za appleove uredjaje tako da je vec tu deficitaran.
- chrome je najrazvijeniji i najzastupljeniji browser na svijetu koji je univerzalno podrzan na svim platformama.
- aplikacije ce se moci preko google cast sdk-a napisati da podrzavaju stream na chromecast, ocekujem media playere jako brzo s tim.
- ne idu zvucnici na tv, nego kroz tv prolazi audio do receivera ili kojeg vec uredjaja imas.
ivo_k je offline   Reply With Quote