View Single Post
Staro 23.03.2012., 00:22   #41
borisko
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: .com
Postovi: 519
Citiraj:
Autor zwer Pregled postova
Prvo, prosle tipkovnice, da bacim background experience
- Logitech Wave, wired - odlicna ergonomska tipkara sa jednom masnom manom - tipke zapinju prilikom tipkanja, posebno nakon nekog vremena (prvih 6 mjeseci super, iducih 6 podnosljivo, nakon toga zivcira i izletila "kroz prozor"). Palm rest je do jaja, odlicno napravljen, nakon 12-14 mjeseci 6-7 satnog koristenja je bio ko nov. Raspored tipaka prilicno dobar, neke stvari bi mogle smetat, ali da se naviknut u kratkom roku.
Potpisujem! Evo upravo pišem sa Wavea (wireless) i naprosto je bolno. Također sam web developer i svako malo odustanem od te tipkovnice i uzmem dobru staru Office Deluxe 250, a opet žao mi je novaca koje sam dao za nju.

Vidim da se dosta ljudi žali na baš to, zapinjanje, škripanje, itd. Baš sam poslao Logitechu mail neki dan i baš me zanima što će reći.

Ova K750 je čudo i baš izgleda kao tipkovnica za programere, jako mi se sviđa standardni raspored tipaka, veliki enter, a posebno dodatni engleski tisak na tipkama. Malo mi je žao što nisam ulovio ovu Links akciju...

Inače, oko razlike u garanciji, 2 ili 3 godine, radi se o tome (kao i sa mojom Wave) da uvoznik daje 3 godine garancije (pogledati na naljepnicu na kutiji), dok neki prodavači daju 2 godine (što znači da se ostatak garancije može ostvariti kod uvoznika).
borisko je offline   Reply With Quote