View Single Post
Staro 15.04.2010., 09:37   #34
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
hvala, hvala .

nego, nisam se valjda izrazio kako treba, ventilator ce biti spojen na napajanje, gdje je bio stari: http://www.pohrani.com/f/1g/oE/LBMHFg9/oczfan2.jpg
jedini je problem originalnlog ovih 2500 okretaja, malo puno.......

nego, ovaj mi zapeo za oko: SCYTHE Kama Flow 2. ACov sam se nadam da ce biti dobar jer ih imam preko dvije godine u kucistu, ventilatori su genijalni (podosta pusu, skroz malo se cuju). ali jebiga, bojao sam se ovih 1350 okretaja. nista, mozda zamjenim sve ove sto imam sa ovima crno-bijelima, bas su mi fora.

nego, ok ovaj scythe?

ultra mozda bude u kucistu, i mislim da nije toliki problem sto on guta struju, vec je problem sto zagrije sve unutar kucista. usprkos tri ventilatora za propuh kucista, svejedno je napajanje podosta vruci zrak izbacivao nego sada kad je recimo 9600GT koja radi na max 55 stupnjeva. mislim ok, ne usporedujem potrosnju ove dvije nvidie, nego cisto kazem da je generirana temperatura od ultre mozda veci problem od potrosnje, s obzirom da bi ovaj OCZ trebao imati ukopane napone na loadu.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote