Tema: Automobili
View Single Post
Staro 18.06.2017., 18:51   #30027
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Od svog trolerskog pjeva nisi vidio post gdje sam naveo da i stari benzinci smrde ko kuga. Ja ne šnjofam aute. Ali ako toliko smrde da moram zatvarat vent ili ga zaobilazti onda i nije baš tako bezazleno.
Pa kaj ti nisi stavio Dottorea na ignore, bar si napisao da jesi.

Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Meni je drago da ti guštaš u toj mazdi ali nije mi to baš neki argument za kupnju novog. Može se guštati i u autu 3g starom s nekih 150 KS.
Ja i dalje ne kužim zašto si ti tu dežurni dušebrižnik? Kaj te boli briga jel Thor kupio novi ili stari auto i jel iskeširao, kupio na lizing, kredu itd? Ne kužim uopće poriv da tražiš nekog argumente zašto je nešto kupio za svoje novce.


Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Ovi kaj spominju da je tema otišla u kurac. Otišla je ona u kurac od prve stranice jel tema o autima se najčešće komentira od strane totalnih amatera a tu se sere naširoko i naveliko. Nitko od vas nije popio pamet cijelgo svijeta ali se neki tako postavljaju. Ne prema meni već i prema drugima. Ja sam uvijek iznosio samo svoje mišljenje, nikad ga nisam prezentirao kao činjenično stanje, nit sam stavljao točku iza svojih misli.
Tema je tu zato što ju je netko otvorio. Nije mehaničarski forum, ili forum vozača formule 1, nego najobičnije mjesto za spiku o autima.
A što se tiče toga jel netko popio pamet cijelo svijeta, ajde molim te odi ne 5 zadnjih stranica, nego valjda 20 stranica unazad pa pročitaj malo svoje postove, ako treba i više puta pa reci ko pametuje, popuje, nameće svoje mišljenje. Ti si ono, trolčina na n-tu.

No ima i veselijih stvari od smrada dizela. Npr Abarth 595










Mislim ono, 4 spuha za 1400 kubika je malo overkill, no fakat dobro zvuči. Uživo i bolje nego na videu.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE

Zadnje izmijenjeno od: fanATIk. 18.06.2017. u 19:13.
fanATIk je offline   Reply With Quote