Tema: Automobili
View Single Post
Staro 13.12.2011., 18:04   #1523
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Dakle dvojba je izmedju Citroena C3 i VW Pola (rado bih ja ubacio neku astru GTC u ovaj mix ali nista od toga - sto se tice ostalih marki, nisu bas u istom cijenovnom rangu a ni ne zadovoljavaju neke druge kriterije)
oba auta su nova, 4 vrata, benzinci sa 1.4l motorom i najvecim stupnjem opreme (exclusive kod C3 i Highline kod Pola)

Znam sad da je tu nekima blasfemija uopce usporedjivati ove 2 marke ali citroen je sa istim stupnjem opreme (stovise, C3 dolazi sa nekim stvarima koje polo nema u serijskoj opremi) kojih 12-13.000kn jeftiniji (C3 bi izasao 105.000kn, Polo 117.000kn)

nemam iskustva sa citroenima pa me zanima kakva je elektronika i motori kod njih

pola jednog vec imam 8g i iznutra su koristeni dosta jeftini materijali (plastika iznutra rezonira ko luda kad se slusa glazba + na nekim mjestima je iskocila iz lezaja..) + isao je na servis vise puta zbog istog problema (bobina motora osla)

znaci sa VWom nemam dobra iskustva, a citroena uopce ne poznam pa bih rado cuo vasa misljenja
tnx


btw zas VW odjednom reklamira rabbit brend u europi? zar nije to oznaka za golfa u SADu? debilno mi je procitat oznaku VW Golf Rabbit ili VW Polo Rabbit
Ordem je offline   Reply With Quote