View Single Post
Staro 31.10.2018., 11:51   #7836
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,657
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
To je ono kaj ti pričam... Ja sam platio Macbook pro 13000kn, željeli mi uzeti 10% za 3 sata stari laptop jer mi se nije svidio touch bar.
Ne znam zakone niti sam tu da ga tumačim, kao što sam napisao prije. Znam svoja iskustva, koja, bez obzira jesu li bila 100% po zakonu ili ne, jebiga, iskustva su i pišem ih ovdje da se drugi ne opeku kako sam se ja.
Oke, pusti sad zakon malo sa strane jer za Apple ne vrijede zakoni.

Objasni mi samo kako si kupio Macbook i onda skužio da ti ne odgovara nešto na njemu, kad ga možeš isprobati skoro na svakom ćošku. Hoćeš premium resellere tipa iStyle i Store, hoćeš authorized resellere tipa Emmezeta, HgSpot itd.

Da pojednostavim, daju ti da ih vidiš i isprobaš, ti ga kupiš i onda ga vraćaš jer ti ne odgovara nešto što ni u jednom trenutku nije bilo skriveno...

Kao što sam napisao na početku, Apple je specifičan brand. Cijela politika branda je da stvore povezanost s kupcem od samog starta, samog otvaranja kutije. (radio sam za njih, pa eto, znam filozofiju).

I sad bi oni trebali kupcu dati laptop koji je otvoren i upaljen na svoju štetu? (jer kupac će tražiti popust na to). Stavi sebe u poziciju da ti "uvale" otvoren i korišten, a tipičan si apple fanboy koji i foliju od laptopa želi staviti na najvišu policu u sobi
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 31.10.2018. u 12:03.
1v@n je online   Reply With Quote