View Single Post
Staro 17.02.2017., 20:16   #708
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,510
Evo da javim kako sam uspio osposobiti RX480-ice na DFI LP DK X48-T2RS

Onda sam krenuo sa moddanjem BIOS-a na obje, kad je bila samo jedna unutra sa moddanim BIOS-om onda je radilo dobro nakon one procedure oko zamjene kernel drivera i paljenja test modea windowsa, ali čim sam ubacio i drugu nastali su problemi, nikako više složiti drivere da prorade, niti sa jednom niti sa dvije, konstantno uskličnici u device manageru
Pa rušenje windowsa, pa pokušaj ponovo, pa opet neće, pa karanje mame kretenima koji su onemogućili korištenje moddanog BIOS-a, pa opet rušenje windowsa, instalacija drivera po proceduri samo sa jednom grafičkom i uspio sam dobiti tu jednu da radi
Onda vraćanje stock BIOS-a na prvoj, pa na drugoj, pa opet rušenje windowsa i onda prošlo sve ok



EDIT: Ima tko kakvu ideju što me moglo sprčiti oko kartica sa moddanim BIOS-om? Kako vama radi?
Inače, sa moddanim BIOS-om (1750 string na 2000 te nakon toga podignut clock meme na 2050MHz) jedna RX480 mi je davala ~26 Mh/s etha i cca 280 Sol/s equihash preko NiceHash Minera dok na defaultu daje oko 22 Mh/s etha i 230 Sol/s equihasha, solidan boost, ali nije to 28-30 etha kako se piše svugdje

I crossfire mi je automatski upaljen, to sam zaboravio napomenuti, jel moglo to stvarati probleme?
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu

Zadnje izmijenjeno od: maXonja. 17.02.2017. u 21:29.
maXonja je offline   Reply With Quote