View Single Post
Staro 16.08.2022., 10:38   #8
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Update,
Dakle nakon zaključene (plaćene) kupnje 30.06., prvi put sam ih kontaktirao 21.07. i rekli nemaju robu, budu nabavili poslat će. Promijenili status u "Za dostavu" i to je bilo to

Otišao u Tcom centar, izabrao sve što sam naručio on line, kaže žena imamo sve i to košta ... rekao ništa sve sam to već naručio i platio i vaše kolege kažu da nemaju. Kako molim ? pa vidite da imamo ! A rekao gospođo očito Hrvatski telekom zemaljski i Hrvatski telekom virtualni nisu ista tvrtka. Kaže gospođa opet im pišite prigovor. I tako ja drugi put pisao mail da sam bio u fizičkoj poslovnici, da imaju sve izloženo i sve je dostupno i da kada bi ja mogao očekivati naručeno ?
To je bilo prije tjedan dana, nisu ni odgovorili.

Uglavnom se HT hvali da HT svojim korisnicima nudi izradu i održavanje web stranica i web shopa a nisu u stanju i povezati stanje skladišta i dostave za samog sebe, a kamoli nekome isporučiti web shop po principu "ključ u ruke". Osim ako to ne radi neki treći Hrvatski telekom.

Suma sumarum:
sa Webshopom Hrvatskog telekom je sve u redu kada je u redu, kada nije u redu, ne odgovaraju, ne nude rješenje, ne informiraju kupca da imaju problem, već čekaju da kupac skuži da nešto ne štima i onda se prave mutavi ili nude najjednostavnije njima rješenje, vraćamo novac (valjda i tko zna na koji i kakav način, vjerojatno neki na štetu kupca).
Uglavnom sada čekam da se barem jave, da vidimo što ćemo dalje.
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote