View Single Post
Staro 18.06.2009., 18:23   #63
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
ja cu ti odgovorit na ovaj dio:
ovaj sam gledao usporedo sa Canon SX200 http://www.panasonic.ca/english/audi...ill/DMCZS3.asp i izgleda isto solidno, ne znam zasto ne bi on bio bolji izbor od LX3 ? vidim da F ide samo do 3.3, no isto je wide ko LX3 koliko vidim...

cini mi se da ti nisu jasne ni osnove niti sto znace f brojevi ni da znas primjetiti da taj ZS3 (tj. tz7 za eur trziste) nema ni manualne kontrole, o boljoj / brzoj / vecoj leci, dodatnim opcijama pa i nesto sirim kutem da ne govorim ... LX3 je ukratko miljama ispred ZS3 (osim po zoomu), koji je cisti point & shot aparat

kupiti dslr bez ikakvog predznanja je po meni teski overkill, jedino ako se stvarno ima konjska volja... ne kaze se za qrac korak po korak, no ti znas najbolje

kaj se tice kupnje dslr-a preko ebaya... zas ne, proizvod ko i svaki drugi... neznam dal si pod stariji mislio na polovan ili stariji nov..... to je druga prica, jer kad bi kupovao nesto polovno volio bi to prvo vidjet i u zivo

ajde i da ovaj boldani dio razjasnim
znam da sam stavio temu DSLR-ovi, no prihvacam da se spomenu kompakti koji su vrijedni spomena, ali ne da sad pocnu ljudi nabrajati: ja imam ovaj, meni je super, ja imam onaj,meni je super.. kuzite.
ja sam ti samo htio pomoc i malo potkrijepit slikama sto ovaj kompakt moze, jer nije stvar da je on super meni, nego je super svakome (nevjerojatno ali istinito) ko ga je kupio i ko ima u posjedu i dslr od par tisuca dolara (ti ga koriste kao "backup" aparat), srao sam tolko o njemu zato sto je stvarno daleko ispred te kompaktne klase, i nije toliko kompliciran i velik, i procitavsi tvoje prohtjeve lx3 mi se ucinio idelanim za tebe, znam kaj pricam jer sam o svemu tome citao stotine sati i bio isto zbunjen u moru svih tih aparata do pred neko vrijeme.. pa ak si ti to shvatio kao jos jednu preporuku u nizu temeljenu na "meni je super" onda si pomjesao loncice ... pozdrav!

Zadnje izmijenjeno od: sh0kre. 18.06.2009. u 18:47.
sh0kre je offline   Reply With Quote