View Single Post
Staro 18.06.2009., 18:16   #62
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
znam da sam stavio temu DSLR-ovi, no prihvacam da se spomenu kompakti koji su vrijedni spomena, ali ne da sad pocnu ljudi nabrajati: ja imam ovaj, meni je super, ja imam onaj,meni je super.. kuzite.

Taj Panasonic LX3 dodje 500$ ovdje, prelazi mi sve granice novcane za jednog kompakta, za 650$ dobivam Canon 450D sa 18-55 lecom... da ne spominjem da dobijem Olympus E520 sa dvije lece za 600$..


ovaj sam gledao usporedo sa Canon SX200 http://www.panasonic.ca/english/audi...ill/DMCZS3.asp i izgleda isto solidno, ne znam zasto ne bi on bio bolji izbor od LX3 ? vidim da F ide samo do 3.3, no isto je wide ko LX3 koliko vidim...

nego, daj mi recite, koliko je sigurno/riskantno kupiti preko ebay-a dslr aparate?

razmisljam si nesto, mozda da si preko ebay-a ubodem stariji DSLR, da li je to pametan potez, recimo Pentax K100, ili canon 350D, tako nesto... za mene kao pocetnika da se ucim na njemu, ili ovi novi kompakti su jednako dobri ko stari DSLR-ovi...?

aj ako se kome dade pa da pogelda ovde www.ebay.ca ima li sto vrijedno kupovanja... isto tako za polovne lece...
Gabre je offline   Reply With Quote