View Single Post
Staro 24.01.2018., 21:29   #2317
VKR77
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Rijeka
Postovi: 39
Ne može biti bolje

Sa ovim što si napisao se slažem, sve proizlazi iz nejakog procesora i njegovog jadnog HW. To zaista ne bio nikakav problem da imamo zakone kao u .de, pa ću samo opisati kratko svoja sr..nja.
Imao sam više godina ZTE router, primijetio sam da svake godine internet slabi i da ga u biti u špicama nemam upotrebljivog. Unatoč tome bio sam zadovoljan korisnik ovog providera i nisam nikada prigovarao. Jedan dan dođe kod nas serviser ovdje iz Rijeke zovu ga brko i uvali mi speedport. On je točno znao što će se dogoditi i na kakvu centralu to stavlja, a i nije mu prvi kojeg ga je stavio. U tom trenutku sam imao gubitke sinhronizacije od 20 do 60 %, više nisam mogao raditi. Mijenjali smo jedan po jedan, nekoliko mislim četiri routera, svi su radili prihvatljivo osim ovoga. Tako sam kupio ponovo ZTE isti kakav sam imao i stavio da bi mogao raditi. Tražio sam da mi na taj router spoje telefon kao što je bilo prije speedporta, ali to ne mogu navodno zbog ACS-a, operaterka na centrali je bila k tome i jako neugodna. Kao što si rekao osnovni problem je što nema zakona i mi više ne možemo izaći iz toga kruga pritisnite ovu tipku, pritisnite ovu. .

Stvarna istina izgleda ovako:
- U radno vrijeme su mi oduzeli internet imao sam ga samo u ranim jutarnjim satima
- Oduzeli su mi upload jer to ovaj router na ovako velikom gubitku sinhronizacije ne može napraviti
- Radio sam web page i nikada nisam bio siguran što je taj moderan uređaj učitao a da je propustio podatke sa ok. Zato su i sakrili logove..
- Slušao sam danima gluposti i ispiranja mozga, pa naravno da im je to smiješno, ne bi ovdje koristio grube riječi.
- Moguće da ja ne bi niti pristao da diraju taj router, nego priča GSM itd, a ta usluga nije nikada proradila jer nema signala

Vraćen sam u vrijeme modema sa nekoliko Kbit/sec. Za mene katastrofa a njima (osim izuzecima) smiješno. Znači prodaju ti uslugu koja nikad nije proradila i vežu te ugovorom, stave ovu nejaku stvar iako znaju da to neće raditi.
Sve u svemu imali smo ogromnu štetu i sada je pitanje kako ću ja namiriti ovu štetu. Da li je potrebno da se kao građanin obratim EU ili HAKOM ili vladi, tko mi tu može pomoći..
Nakon više od godinu dana, nerviranja oni su mi to riješili tako da su sve vratili kako je bilo prije ovog uređaja. Sada sam najmanje tri godine stariji i zaista ne znam što ću napraviti sa serviserom brkom, bio sam kod pravnika u jednoj dobroj agenciji i rečeno mi je da imam izgleda i ako velika većina pučanstva ne vjeruje u to. Teško mi je u potpunosti napustiti t-com, jer sam prije dosta godina imao neke probleme koji mi nisu radili na drugom provideru.

Ne znam kakvo je stanje sa VIP-om, da li kod njih mogu naići na ovakve probleme, jer ovo u čega se je t-com pretvorio je više nego smiješno..
VKR77 je offline   Reply With Quote