View Single Post
Staro 16.12.2019., 14:13   #9713
cdhr
Premium
 
cdhr's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2016
Lokacija: Osijek
Postovi: 161
Citiraj:
Autor sakomako Pregled postova
Ako se do sada nisi naučio ono "obećanje ludom radovanje" onda nećeš nikad. Ovo ti dovoljno govori o ozbiljnosti pristupa poslu. Idu u akciju jer je sada vrijeme i to svi drugi rade, ali dali imaju dovoljno robe nije važno i da mogu održati ono što reklamiraju. Zato takve treba zaobilaziti u širokm krugu. Postavi se u poziciju klinca koji jedva čeka da nešto dobije za praznike, a na kraju prazna kutija pod borom. Takve stvari se ne mogu naknadno popraviti. Meni je sada svejedno kada ću nešto dobiti pa mi nije problem čekati naručeno iz Kine 2 ili 3 tjedna, ali dok sam bio klinac nije isto nešto dobiti sada ili za pola mjeseca, pogotovo sada kada dolaze praznici.
Pa nije problem cekati ni 3 tjedna problem je sto 23. putujem izvan hr i nepada mi napamet cekati paket jer oni nisu sposobni poslati ga. do petka imaju vremena ili ukidam ugovor pa cu cekati 3 4 tjedna na drugog providera i to je to a oni nek isporucuju kome hoce u principu pazite na a1 fore govore da imaju i biti ce isporuka u 3 4 dana a lazu ko psi vec i sam shvaćam da je raskid neizbježan samo čekam petak da bude po psu i bas me zanima sto ce u petak reci
cdhr je offline   Reply With Quote