View Single Post
Staro 16.12.2019., 09:24   #9711
cdhr
Premium
 
cdhr's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2016
Lokacija: Osijek
Postovi: 161
što napraviti u ovoj situaciji? Istekao ugovor sa A1. Zadovoljan sa njima sve radi uredno godinama. Klincu se sviđa ps4 nije problem pase mi produženje sa ps4. 26.11 dogovorimo produljenje. Rečeno usmeno ps4 dolazi za 3-5 dana. zovem nakon 10 dana govore 2 tjedna od aktivacije. aktiviraju 06.12.og uslugu nakon poziva govore 3 - 4 tjedna. Koliko znam imam, pravo 14 dana poništiti ugovor od dana aktivacije(20.12). Zovu mene govore bila greška u sistemu napravili ugovor bez ps4 stavljaju pozurnicu itd ( kao da to čini razliku ��). Da sam znao da me ovo čeka kupio bih samostalno ps4 ovo mi bila laksa varijanta ali ukupno prošlo 20 dana od dogovora nisu jos isporucili ps4. čekam do petka pa cu raskinut ugovor jer nema smisla cekati iza posto dolazi bozic i namjena je bila poklon. Ne vjerovatno kod sklapanja ugovora moglo je sve isti dan ako treba Nije mi malo jasno jer shvaćam da sigurno nemaju na lageru pa iza petka riskirati ostati na ugovoru ne dolazi u obzir jer sumnjam da bi ga isporucivali 4mj.
cdhr je offline   Reply With Quote