View Single Post
Staro 24.01.2010., 03:37   #49
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor greg SE Pregled postova
ma vidim da si ti neka picajzla, buljio sam u takav df par godina i bas nikada nisam primjetio disanje slike. A zbog manjih gluposti sam znao mijenjati hardver u roku odmah
A i nije ga nitko svrstao u "super crt" nego ste tu krenuli usporedjivati nekadasnje low/mainstream monitore s profesionalnim kutijama i otkrivati toplu vodu.
Bemti imam osjecaj da sam zaglavio na nekom od onih threadova gdje netko trazi preporuku za ok pc zvucnike do 500kn i onda upadne u zasjedu wannabe audiofila koji ga krenu uvjeravati da kinez od 15 i neki normalni od 500 daju posve isto smece od zvuka i da mora potrositi 1000€ ako ne zeli imati te i te distorzije na bootup win zvuku.

A sto se tice teme - covjeku nitko ne moze pomoci ovako kako je rasprava krenula. On ne trazi monitor koji je svojevremeno bio vrh ponude i kakve se po oglasnicima ne moze pronaci ni pod razno nego nesto sto moze kupiti, sto nije mozda nikada bilo najbolje u klasi ali da nema sve one mane LCDa koje je naveo (iako je iz vecine njegovog teksta zapravo jasno da ima los monitor, nije problem u tehnologiji samoj toliko).
I od nekoga tko je eto isprobao toliko ekrana da moze tvrditi da svi ti i ti imaju disanje slike stvarno bi se moglo ocekivati i da predlozi konkretan model. Pa bi se onda moglo lakse i progutati malo preseravanja uz to
pregazio sam ih ohoho i nisam vidio ni jedan "normalan", ne kažem da ne postoje... postoji mnogo dobrih crt-ova, bubba je naveo dosta toga, pol tog nisam ni sam vidio.

samo je problem kaj crt ima vijek trajanja i nać neki u dobrom stanju je izrazito teško.
syss je offline   Reply With Quote