View Single Post
Staro 02.10.2015., 10:14   #11
Roso
Premium
 
Roso's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Split
Postovi: 691
Citiraj:
Autor čuks Pregled postova
ma i da cooler ne nalijeze dobro bar bi postala.
Ma da, to i ja mislim. Provjerio sam kopče da možda nije nešto oštećeno ili da se ploča možda ne krivi kad se zategne kuler, nisam ništa primjetio. Kuler je Noctua NH-U9B SE2. Pokušavao sam i sa samo naslonjenim kulerom na cpu (uvijek uz uključen cpu fan), nada...
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Prvo, odakle je dosla ploca ? Kupljena polovno itd ? Jel se moze znati dali je radila prije itd... pa nije sa neba ispala.
Eh, tu si pogodio u samu srž problema
Ploču mi je uzeo prijatelj koji je trenutno na radu u Njemačkoj. Pratio je oglase ovdje:
http://www.ebay-kleinanzeigen.de/
On je prije uzimao neke laptope i sve je bilo ok. Problem je šta je ploča kupljena prije mjesec dana, ili više. On nije imao to kako isprobat gore. Pošto mi se nije žurilo, rasproda sam sličan setup koji sam imao kod sebe (tako da sam ostao na jednom dodatnom procesoru ali nemam drugu ploču da barem testiram 2500K) i čekao njega da dođe i donese.

Lako je sad bit pametan. Čoviku koji je proda se ne mislimo javljat jer je prošlo dugo vremena. Htio sam proć jeftinije i tako je ispalo. Kako naš narod kaže, ili plati kurvu ili likara. Ja sam već platio likara, naručio od kolege DamadgeHigh ploču Asus P8Z77-V LK. Javim je li sve ok.

Za ovu ploču ću uzet neki pci debuger sa ebay-a, pa ću vidit da li se nešto uradit.

Ili još bolje, ako mi sve bude ok sa novom pločom, ovu doniram ako se kome da zahebavat sa tim.

U svakom slučaju, hvala vam na odgovorima.

OT PS:
Ovo možda traži zaseban topic. Ali šta se događa with internets. Kada se pretražuju nekakvi problemi vezani za računala, uvijek mi izbacuje Toms hardware rezultate, ili anandtech. Mislim, ljudi pišu takve nebuloze i sve im se svodi na - to ne može, kupi ovo, to ne radi, kupi novo. Kao da djeca odgovaraju. Moram nekako u google ubacit filter za taj Toms hardware da mi nikad ne prikazuje. Općenito, pcekspert je doslovno PC Ekspert za cijeli internet, ima stvarno članova sa velikim znanjem i željom za pomoći.
Roso je offline   Reply With Quote