View Single Post
Staro 27.12.2009., 19:23   #150
mymoon
nautic expert
Moj komp
 
mymoon's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Rijeka-Opatija, negdje između
Postovi: 1,383
digao sam xp media centar edition umjesto w7. sada XBMC radi kao urica, dok nemam slike u media centru.

(btw, imao sam još jedan problem sa w7. u kojem god playeru gledao video (i avi i x.264) svaku minutu ili manje bi se film zamrznuo na 2 sec i u task manageru bi proces "system" zauzeo 99% proca, i tako unedogled.)

biti će da se nešto poklalo kao što ziiky kaže, jer i sam xbmc izgleda drugačije. vjerovatno bi uninstaler riješio problem ali nisam imao živaca kopati po kompu više.

jedina stvar koja je sad drugačija što je slika razvučena preko cijelog ekrana i u xp-u, kao i u xbmc-u, preko catalista (podešeno u 3 sekunde) slider "underscan" je treebalo pomaknuti do kraja, tj. na nulu. def je na nekih 10-tak %.

imam 2 pitanja: kako podesiti da se funkcija "exit" (def. desna tipka miša) podesi da na microsoftovom MCE daljincu (defaultno "clear" tipka na dnu) bude "back" tipka?

drugo pitanje: pustim film, sve radi. idem u meni podešavanja titlova npr. dok se film i dalje vrti u pozadini. kako da daljinskim zatvorim taj prozor (koji se nalazi preko filma), tj. kako pritisnuti "X"?

tnx.
mymoon je offline   Reply With Quote