Tema: 3D printeri
View Single Post
Staro 11.10.2019., 18:19   #26
Vjeko
V.I.P. član
Moj komp
 
Vjeko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Hennef, DE
Postovi: 762
Citiraj:
Autor VandaL.pr! Pregled postova
PLA najvise, onda TPU za hobi sebi i prijateljima a PETG za neke "korisne" stvari jer je idrzljiviji od PLA.

Od modifikacija bi ti preporucio obavezno zamjenu ploče, vidim da je sad popularna BIGTREETECH SKR mini E3, koliko vidim 25€ a defakto dobijes novi printer (i sigurniji)
Pogledaj Teaching Tech na youtubu, obavezno štivo i bas je jučer izbacio video za ovu ploču
Ta ploca...nisam je vidio nigdje prije a bas sam mislio da sam procitao sve i svasta...
Ja sam vec narucio i damfere i diode kako sam napisao, a ta nova ploca daje isti efekat izmedju ostalog.
Neznam sad dali da odmah narucim i plocu i odmah ugradim ili da vidim kakvi ce biti rezultati sa ovim dodatcima koje sam narucio?
A nevidim razlog da bi skodilo zamjeniti plocu u skorije vrijeme, nije puno novaca svakako.

Kad slozim sve pustit cu printat onaj smjesni brodic pa cemo vidjet

Zapeo mi je za oko i auto bed leveling, razmisljam i to sranje da ugradim, ali neznam bas kako to zapravo radi i dali se isplati zajebavat.

Svakako cu u skorije vrijeme integrirat i raspberry pi sa octoPi, cini mi se da je to onako fora za imat iako nevidim neki razlog sa je to must have.
Vjeko je offline   Reply With Quote