View Single Post
Staro 02.11.2012., 10:36   #170
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Evo da jevim utiske nakon par dana koristenja modela 4300.
Za sada ja sretan ko malo djete u ducanu slatkisa , zvuk dobar slika dobra, prijem dobar, brzina WLAN-a dobra, reprodukcija filmova 480p odlicna (jos nisam proba 720p sa manjim bitrate-om ali ne vidim neku svrhu posto je ekran 800 x 480 cisto probe radi), sve tipke rade.
Potrosnja tj trajanje batreije bi moglo bit i duze ali koliko vidim/cujem i skuplji modeli (samsung, jabuka,sony, itd) isto izdrze cca 1 dan ako ih se gnjavi pa se ne cu puno bunit, ja sam proba vozit na minimumu (znaci samo telefon sa jednom karticom, bez neta,filmova igranja i inih cuda) baterija mi je izdrzala cca 2,5 dana.
Jednini bug koji sam primjetija je taj da mi se kamera kad je prebacim sa prednja (velika) na zadnju (mala) oce stiltat i javlja gresku programa, sacekam par sekundi upalim je i opet radi ali se oce opet stitlat ako prebacujem prednja zadnja.
Javlja mi da ima novi "Firmware update PAP4300DUO.20120907.v1.0.07" pa pitam jel neko update-ao na novi firmware i kako je prosa + je li novi firmware zapravo update androida ili bas firmware (kao recimo BIOS)

Uglavnom da zakljucim, ja sam (za sada) jako jako zadovoljan i mislim da za cijenu koju ima nisam moga bolje proc, drugim rjecima za mene cista petica od mogucih pet

Eto toliko za sad drage lege


Citiraj:
Autor peltierzg Pregled postova
Bok

Opet ja... napunio danas full bateriju i sada mi je na 15%??? Nakon 5 sati.
Napravio sam dva poziva od par minuta i ostalo standby.
Sve mi je ugašeno... wifi, bluetooth, gps, data promet... malo sam zbunjen.

Ako može netko pomoć bilo bi super!

Hvala

Pozz
Je si li pogleda u "TaskManage-ru" sta ti radi tj. ostane upanjeno u pozadini i eventualno pogasija ono sta ti ne treba.
Evo mene tkz youtube tolko nervira da misim da cu ga deintalirat jer svaki put kad ujdem u TaskManage-r vidim da yubitubi radi a nisam ga nit palija nit na netu bio.
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 04.12.2012. u 02:17.
ante2 je offline   Reply With Quote