View Single Post
Staro 18.04.2018., 08:16   #22221
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
A gle realno stvar je veoma subjektivna. Nekim ljudima je i Dunkirk dobar pa je meni zanimljivije čitati što se stvarno dešavalo tamo, kako su Modlers Novotny i Marseilles deklasirali RAF I postali asevi tih dana,kako je Hitler zabranio da se napada plaža.....i meni je film smeće al većini je super. A o stvarnim likovima i događanjima nebi ni znao da nije filma....unlike Dunkirk
Ma sve jasno, samo što ta subjektivnost evoluira s godinama, i koliko vidim, sve je više ljudi koji se pozivaju na subjektivnost kada pričaju o takvim filmovima kao dobrim... Ne kažem da si ti taj, samo želim reći da je sve više ljudi koji će reći da je jedan Rock odličan glumac i da ima dobre filmove. Možda smo odrasli, možda jednostavno je u meni problem pa ne vidim tu visoku klasu u njegovim filmovima ili je jednostavno tržište otišlo u k...

Osobno sam uživao u Dunkirku, i da mogu usporediti Dunkirk s bilo kojim Rockovim filmom, jednostavno nema smisla... Onaj stara repetativna usporedba fiće i tenka.

Tu i tamo nam treba dobar film o kojem ćemo pričati svi tu na forumu, a ne film za "mozak na pašu", jer koliko vidim danas od 10 filmova bar 9 je takvih. I kako neće onda Rock iskakati iz paštete kad ima takvu publiku. Jedan dio ga smatra odličnim glumcem, jedan dio ga gleda kao boga iz nekog razloga, jedan dio svršava na njegove mišiće, jedan dio ga mrzi ali ide gledati jer idu svi, i eto, 40 milja dolara u tjedan dana
Mommistake je offline   Reply With Quote