Tema: Pt Teničar
View Single Post
Staro 30.10.2007., 23:09   #5
BOGDO
klanfa
Moj komp
 
BOGDO's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: ZG-Dubrava
Postovi: 494
ovako ja idem na faks prometnih znanosti trenutno opći smjer (tek na 3. god. raspoređuju ko će na koji smjer-sve ovisi o ocjenama).faks je čisto s....nje i dre...u ne valja.po mom mišljenju jedan od najneorganiziranijih faksova uopće.profesori su takvi tuljani(ko i na svakom faksu),čast iznimkama.korupiranost je nadprosječna(da se usporedit s ekonomijom itd.)


ja bih ti osobno preporučio veleučilište u Velikoj Gorici(godina 14000Kn) ali to je prava Bologna max. 60 ljudi po grupi (pr. FPZ ide i do 200-250 ljudi) vježbe 30 ljudi.Frend ide tamo i kaže da su super organizirani i da mu je faks mrak.
FOI navodno nije loš čist ok faks.

i na kraju da ne duljim po mom mišljenju još je najbolje završit tečaje poput ccna.znači nekaj poput sistem administratora,web dizajnera itd. jer u tom grmu leži zec.
gledo sam na mojposao što se traži (po struci sam tehničar za računalstvo)skoro svaki oglas za sistem admina,programera.to sve traže dobre tvrtke poput erstea,privredne i ko zna koje još firme(sve više manje dobrostojeće).

pošto sam se razočarao o prometni faks čak razmišljam da ga prekinem i zaposlim se i upišem neki od tečaja.
Žao mi je ak sam bil dosadan al eto to je moje mišljenje.
pozz
__________________

Intel i7 2,66GHz SLBEJ
GigaByte EX58-UD3R F6
3x2Gb Corsair TR3X6G1600C9G
WD6400AAKS
XFX 275 GTX XXX Edition
Corsair TX650W
CM 690
Samsung T220

BOGDO je offline   Reply With Quote