View Single Post
Staro 02.10.2017., 17:37   #82
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,137
već sam ubacio još jedan keks rama od 4gb - sve šljaka


a što se tiče ovog drugog, baš gledam u cpuz - chipset je sandy bridge rev. 09, southbridge HM65 rev. b2


vidim da se ti i5 procesori na njuškalu prodaju od 200 do maksimalno 300 kn - svi imaju i5, ali postoje verzije 24XX, ili 31XX, ili 32XX - pretpostavljam da je ovaj i5-3200M ili kako već najjači koji se može staviti u moj laptop? hoće li biti velika razlika naspram ovoga sada, B950? i3 procesori su od 200-tinjak kuna pa naniže koliko vidim... znači u svoj laptop moram baš paziti nešto posebno ili mogu bilo koji socket g2 staviti unutra?


laptop je otvoren i ispuhan prije cca. dvije godine, a pasta nije nikada mijenjana, ali to mi je palo u međuvremenu kao možebitni problem i planirao sam to riješiti kada pribavim novi procesor...


što se tiče onog pitanja oko neispravnih USB priključaka, šta tu mogu poduzeti? npr. ako mi i taj jedan jedini koji radi od ukupno tri, praktički neću moći više ništa spajati preko USB-a na laptop,...


EDIT: pretpostavljam da bi laptop tek poletio nakon SSD-ja kao trećeg upgrade-a?
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote