View Single Post
Staro 16.07.2012., 11:58   #116
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Daj mi proslijedi email i fotke gdje su išli na ruku korisniku/kupcu molim te. Jednostavno ne priznajem dok ne vidim.

Problem sa Mobisom postoji vec dosta dugo. Samo malo i sve bi ti bilo jasno.....Mani se jeftine propagande molim te....

Nema nikakve jeftine propagande. O detaljima necu jer bi to ugrozilo zaposleni status odredenih osoba. kad se ide na ruku korisnika onda se fotografije ne uzimaju jer ostecenja/oksidacije fiktivno nema.

svatko ima pravo na misljenje, a ja ti pravo za ustupanje fotografija nemam.

Kad ti netko donese mobitel na servis a da ga otvoris ti treba maska za disanje i gumene rukavice jer je korisnik kreten nakon sto je mob upao u govna i pisalinu (doslovce) onda je jasno da ljudi nemaju osjecaj da u servisu rade ljudi, ne strojevi. kakav je to obraz covjeka koji se usudi nakon sranja i pisanja u koje mu je mob pao donijeti na servis?
ovime sam htio reci da i mi kao kupci imamo previse putra na glavi i zelimo da mobiteli prezivljavaju previse toga.

Ako je korisnik dobio fotografije on ih smije dijeliti.

Uglavnom, ja sam daleko od reklamiranja i propagande vec tebi i svima mogu reci objektivno i realno kako i zasto se odredene stvari rade.

Hejtaj kolko oces, mozda i postoje serviseri koji su malo kreteni, al ne zajebavaju ljude namjerno, nego imaju pravo i razlog. sve garancije danas su "limited", i da toga nema onda bi komotno mogao baciti mob u zemlju i rec da je krepo te zahtjevati novi mob...

Sretno s hejtanjem dalje, ako se zelis usmeno porjeckati nademo se na pivi u medvedgradu pa ti objasnim
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote