View Single Post
Staro 16.05.2017., 13:37   #21
Jinxed Pandora
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2016
Lokacija: Sibenik
Postovi: 12
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Kakav Acer jbt.
Od 24" 144 Hz monitora LG 24GM77 i ViewSonic XG2401 nemaju konkurencije. Nemaju. Sve ostalo ima losiju sliku ili je skuplje, a u najboljem slucaju daje istu kvalitetu. I nemoj uzimat 27" full hd monitor, osim ako imaš probleme s vidom pa ti treba veći tekst i pikseli.

Isto i ovo gore, XB241H, čisto smeće od monitora sa više problema nego Hrvatska. I prije nego pita netko, PG248Q je isto loš jer ima neki mesh unutar ekrana i zna se ne upalit.

Od 27" IPS 144Hz, G-Sync monitora najbolji izbor s najmanje zabilježenih problema je XG2703. I ako se uzima tako skup monitor obavezno uzmi negdje gdje možeš "no questions asked" vratiti i tražit povrat novaca. Zašto? Zato jer su apsolutno svi do jendnog od tih "high end" gaming monitora loši i moraš imat proklete sreće da dobiješ model bez prenaglašenog bleeda i ostalih mana. Samo svrati na Overclock forum pa čitaj redom. I svi to monitori redom koriste isti panel od AU Optronicsa uz manje varijacije i kvaliteta monitora jedino ovisi koliko je Asusov, Acerov, itd. quality check dobar (većinom nije).

Od 27" TN panela najbolji izbor je S2716DG. Ali TN panel općenito uzimat samo ako misliš igrat i igrat.

Samsungov CF27FG70 (VA, Quantom Dot) isto nije loš izbor, samo pazi da ne naletiš na model s purple shift problemom.

X34 ima bolji quality control i dobit ćeš bolji panel, ali je i užasno skup.

Prrošle godine sam i sam prolazio kroz pakao potražnje nekog all in one gaming monitora i zaključak je bio da se ne ispalti uzimat ove 27" dokle god nešto vrijednog tih novaca ne dođe.

Dakle prijatelju moj, da mi nije problem iskesirat 5-6 tisuca kuna za monitor nebi ni postavlja ode pitanje, ovi tvoju su preskupi a pola ih uopce nema u Hrvatskoj za kupit osim LG24GM77 za 2300kn sta je ok
Stoga fala na odgovoru ali si ih totalno fula ��
I kao sta rekoh, sluzit ce iskljucivo za CS:GO, dakle TN
Jinxed Pandora je offline   Reply With Quote