View Single Post
Staro 06.05.2015., 14:43   #129
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
a gle mogu i ja vozit sa 3 promila, što ne znači da je to optimalno vozačko iskustvo
Vjeruj mi da nije dobro iskustvo voziti s 3 promila... nastrada ili vozac ili auto.. u mom slucaju auto...

Da priupitam usput, slazem nesto necaku za povremeno igranje WoT-a (navukao se kod mene) i www tipa igara koje koriste flash... nist specijalno, upravo gledamo po nasim web trgovinama kako se krecu cijene, nasli smo u diskont24com jako zanimljivu kombinaciju koja se sastoji od Gigabyte GA-F2A68HM-DS2, 4GB Kingston DDR3 HyperX Savage,2400MHz i sada sam u nedoumici dal da mu stavim AMD A6 X2 6420K (4.00GHz) s Radeon TM HD 8470D koji kosta oko 490kn ili AMD 6300 X2 CPU(3.7GHz)s Radeon HD 8370D koji kosta oko 300kn , jel vrijedi tih 190kn 300Mhz jaci procesor i hoce li u preformansama on nesto dobiti... osobno mislim da nece ali svejedno pitam za savjet

napajanje,kuciste,hard,optiku,mis, tipk. i monitor 1400*900 smo kupili vec preko njuskala za neku sicu (za nevjerovati kako cijene padaju), ali kombinacuju mbo+proc+ram je tesko naci po normalnim cijenama pa se isplati radje kupiti novo
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote