Tema: E Cigarete
View Single Post
Staro 20.01.2013., 11:28   #132
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
@Burko
Evo meni nakon nesto vise od mjesec dana gotovo isti osjecaj. Smrde mi cigare i smrdim sam sebi nakon odredjenog vremena kojeg provedem u prostoru gdje se pusi. A mislim da mi bivsi pusaci puno bolje osjetimo dim nego nepusaci, sto je donekle i logicno
ja isto, sada ima pa skoro dva mjeseca sto sam odlucio ne kupiti kutiju . i ne zicati kad sam negdje........ to je bilo teze.

nego, samo jos jedno pitanje (iako malo spamam, sorry ljudi), no da li tebi smeta dim? zapravo, nesto izmedu iritacije i bas smetnje da se moras maknuti? dok sam pusio ono, tek kada je toliko dima da su oci suzne i doslovce vidis da ne vidis kroz njega mi je bilo "ajd daj malo zraka", sada je osjetljivost nakon popusene trece pljuge u tipa sobica 3x3 metra. glupo mi je, ali sada mi bas smeta dim. tebi?
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote