View Single Post
Staro 25.11.2013., 00:26   #92
lugzi
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: zagreb
Postovi: 7
Evo ja se isto uključujem u raspravu...naručio ga u četvrtak preko webshopa tmobile (tarifa plan za mlade - 125 kn mjesečno i dobio ga za 800 kn). Čeka se dostava krajem tjedna. Prije njega sam imao cubota gt99, 2 mjeseca. On mi je imao problema s pozivima (krčenje na drugoj strani) pa sam ga prodao za soma kuna i odlučio opet na kineza, ali ovaj put ipak na jaki brand i sigurnu garanciju. Kad sam vidio za koju lovu ga nude u t-mobile-u nisam mogao vjerovati da i oni mogu pristupačnu cijenu ponuditi u kolko tolko prihvatljivim tarifama.
Molio bih one koje ih dobe prije da napišu da li se dobije s njim već zaštitna folija na ekranu ili se odmah mora kupiti. Zvao sam one što prodaju na njuskalu i rekli su mi da još nemaju za p6 folija. Naručit ću si preko ebaya onih 10 kom, ali ako neko zna za prvu ruku ovih mjesec dana gdje se folija može kupiti nek mi javi na pm. I ako znate da li se dobije uz njega kingston micro sd class 4 ili class 10? U prošlom mobu sam imao kingston 32 gb class 10 i bio sam zadovoljan tako da bi mi i ova ako je class 10 bila sasvim ok.
lugzi je offline   Reply With Quote