View Single Post
Staro 03.09.2013., 00:01   #83
Zvonimir_s
Premium
Moj komp
 
Zvonimir_s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 374
Citiraj:
Autor black4mation Pregled postova
@ Zvonimir - hvala puno, na odgovoru. Naime pošto se bavim audio produkcijom pitanje je bilo više usmjereno na taj segment što se tiče procesora. I nebi mi bilo žao dodati 300-400kn ako bih osjetio razliku. Ja takodjer evo vrtim sve na tom famoznom quadu 6600 i u zadnje vrijeme mi se dešava da je load tog procesora dok produciram preko 90% tako da. Vrijeme je za promjenu. Što se tiče klokanja nije bed, ovaj quad je na 3.2

Pozz
a gle..svakako baci pogled i na AMD-ov 8350, odnosno još bolje 8320 procesor..no tu bi bilo dobro staviti i neko vodeno hlađenje zbog buke...


Nekad sam se i ja bavio pomalo sviranjem i kučnom produkcijom na Cubase-u i N-tracku ..i već sa starim AMD-ovim duronima i Audigy karticama se mogla napraviti poprilično zanimljiva snimka..

anyway...svog sam na vodenom hlađenju uspio dobiti stabilnog na 4.9 Ghz...no nije mi se baš previše dalo čačkat oko toga ..kad i na defaultnim taktovima vrti sve i više nego dovoljno...

probaj naći negdje kakva je razlika između I7 K procesora i OC-anog 8320...jer ovog dobiješ za 1100 kn i dobru matičnu za 600-700 kn...te je dosta jeftinija opcija od I7 ...

još Q6600 prodaš za 400-500 kn + matična...i za bagetelu dobiješ neki sistem jednako dobar..ili neznatno lošiji od I7 procesora...


http://www.youtube.com/watch?v=rIVGwj1_Qno
Zvonimir_s je offline