Tema: T-Mobile
View Single Post
Staro 21.06.2012., 03:28   #128
marko_zg
Premium
Moj komp
 
marko_zg's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 243
Da rade kaj hoće kao na placu. Tako su meni dali na mobitel 30% dodatnog popusta i dodatnih 6000 bodova na kredit prije god i pola kada sam produžavao pretplatu jer sam bio nezadovoljan cijenom uređaja a nisam želio niti jedan drugi uređaj osim toga (desire) i to me vodilo ka odustajanju od pretplate kod njih i prelaska kod drugog operatera. Neznam kaj ču sada smislit da iskopam neki popust jer pretplata brzo izlazi Uglavnom nek se nitko ne uvrijedi ali sa lopovima moraš po lopovski.

Kaj je najbolje tada sam potpisao na 2 godine tarifu flex 150, te sam prije pola godine promijenio tarifu u extra total m isto 150kn mjesečno koja je bitno povoljnija od flex 150 tarife a da bi sve bilo još bolje danas sam sa extra total m prešao na extra total+ s koja iznosi 125kn a nema uspostavu poziva te sam na to još uzeo paket flat za 50kn te sada za 175 kn imam sve neograničeno i da stvar bude ljepša to sam sve obavio od doma preko moj tmobile. E sada vi meni recite da se nemre sa njima. Prvo mi spuštaju cijenu mobitela na mizeriju a onda mogu koristiti manju tarifu nego kaj sam potpisao u ugovoru

Zadnje izmijenjeno od: marko_zg. 21.06.2012. u 03:35.
marko_zg je offline   Reply With Quote