View Single Post
Staro 04.01.2010., 01:57   #83
Zvonimir_s
Premium
Moj komp
 
Zvonimir_s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 374
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
malo je cudno citati kako nekome nije jasno sta dizel, ja ili netko treci sere sa ovim konfama, pogotovo kada se nakon par postova napise da ima - par BMWa. nhf naravski, nije uopce uvredljivo napisano, samo cisto primjeceno.
uf..prvo da ispravim ovo..
nisam rekao da imam par BMW-a..vec (nazalost ispalo je tako) par automobila par godina starih..i jednog starog BMw..koji priznajem je cisti fetiš.......straznja vuca..izravan volan...stari motor (koji cak i ja mogu ponesto popraviti) ...je eto neka radost koju mi niti jedan novi auto ne moze pruziti .... mozda sto svi imaju prednju vucu..a mozda sto su svi bezosjecajna prevozna sredstva od tocke A do tocke B ...osim ajd Focusa ...
Kadet spada u ovu drugu kategoriju...samo sto je to jos bila stara krama...
imali smo u siroj obitelji jedan takav auto..i moram priznati da je to jedan od najgorih automobila koje sam ikad vozio (bez zamjerke) ..

anyway..iskreno ne kuzim..kako neko staro racunalo..zatvoreno u kucistu moze biti neciji "fetiš"..odnosno kako se "fetiš" prema starim automobilima i starim racunalima mogze usporediti ...
stara racunala su isti klinac kao nova..zatvorena u kuciste.....samo puno puno sporija.....pogotovo za neki normalni i ozbiljniji rad...

danas ti netko napiše u novom wordu nešto...autocadu...corelu i sl...pa imaš problema da to uopce pokrenes...odnosno..gubis vrijeme...

jednostavno mi nije jasna takva vrsta zadovoljstva i iskoristavanja ionako premalo slobodnog vremena...
Zvonimir_s je offline   Reply With Quote