View Single Post
Staro 12.06.2019., 06:51   #1937
summus
Premium
 
summus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: U kućici na stablu
Postovi: 261
Zaboli me ku*** zašo nekom treba snimač razgovora.
Ako mi treba znam zašto mi treba, ako mi ne treba onda mi ne treba i opet me zaboli za što će ga netko drugi koristiti.

Ode ova tema u krasni ku***
Cijela prošla stranica prepucavanje, kompleksi, koji mobitel generira više seksa...
Stranica prije nje općenito, generalno mobiteli su skupili ove godine, jesu preskupi/nisu preskupi, kako to? Kako to?
Sad ćemo ovu stranicu usrat sa call recorderima, neka se svatko izjasni zašto ga koristi.

Evo ja ću prvi:
-Koristim ga prvenstveno jer volim slušat svoj glas. Od kad sam otkrio call recorder deinstalirao sam Spotify i Deezer.
-Dok razgovaram sa curom prebacim se na auto mode da,da, da, aha, eee, a da, da... poslije samo premotam na dio o seksu.
-Snimam šefa pa ga poslije ucjenjujem jer to je jedini način da dobijem pošteno zarađenu plaću.
-Itd., itd.

Eto sad nek' ostali navale, a na slijedećoj stranici svi oni koji ne koriste call recorder neka napišu zašto ga ne koriste. A uvijek možemo, OnePlus je kineski oni su komunisti suprostavio tome kapitalizam i iPhone, još uguramo ustaše i partizane.

Dok ja forumskim kolegama šaljem privatne poruke vezane uz OxigenOS i pojedine aplikacije koje ne rade na Oxigenu, eto da ne zagadim temu sa raspravom o IDM+ i ostalim aplikacijama, linkovima, skidanju m3u8 streamova...
Sad mi žao sto sam čovjeku išao ovdje pomoć mogao sam mu odgovor poslati privatno, jer eto sad bi se trebali izjašnjavati o tome zašto koristimo call recorder. Slobodno pitam...NE NEMOŽEŠ!
summus je offline   Reply With Quote