Tema: Sunglasses
View Single Post
Staro 29.03.2017., 16:57   #60
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Super članak koji dosta toga govori, ali ne onako kako većina misli.
Ipak ne izrađuju oni sve, a čak i da izrađuju, pa RayBan đozle koje sam kupio davne 2007.g. još su dan danas samnom. Jest da je leća jako nastradala, ali okvir je itekako čitav i bez znakova koji bi ukazivali da su za baciti.
Oakly definitivno sam proizvodi i dizajnira svoje naočale ali ih ovi posjeduju. I to je tako. To ne znači da je to loše (bilo bi bolje da je konkurencija veća ali...) jer otkako ja pamtim, kvalitetni brendovi su oduvijek bili skupi ko suho zlato.
ne znamm jesi pogledao cijeli intervju pozorno.

problem lezi u tome da su napravili monopol, preuzeli najvece lance, pokupovali sve sto se pokupovati dalo i necemu vrijedi, i ne daju manjim brandovima uopce da budu dostupni u prodaji, pa ih onda ili natjeraju da prodadu vlasnicka prava, ili ce u bankrot (recimo Oakley)

RayBan su naocale koje su se prodavale po $30 prije nego ih je preuzela Luxotica. Tipa onaj jeftikaner sto kupis u DM-u.

Imam raybanke s kojima nikad nisam bio zadovoljan, okvir je ok, ali leca mi jednostavno nikad nije bila dobra ko od Oakley naocala (oakley sam imao dok su jos bili solo, van vlasnistva luxotice)
jadno je da sam narucio zamjenske lece iz autralije, od neke 3rd aprty firme, i te su bolje nego original.
Gabre je offline   Reply With Quote