View Single Post
Staro 13.10.2014., 11:35   #96
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Deamon101 Pregled postova
Odgovorno tvrdim da u IT branši(tu ne mislim na one koji briju na aplikativne spike i cloud poslovna megamix rješenja nego prave znalce) ljudi ne koriste MAC proizvode.
Mozes ti tvrditi sta god ti srce zeli. No daj konkretne dokaze, ili barem kakve-takve argumente. Upali google pa provjeri koliko mac racunala koriste njihovi programeri npr. No valjda tebi i jedan google ne spada u 'prave znalce'.

Citiraj:
Jel stvarno istina da mac i dalje ne može procesuirati vektorsku grafiku danas u 21. stoljeću?
Pod te 'prave znalce' valjda ne racunas sebe? Jer vec si kod 'servisiranja' ispao smijesan, a ovo je vec zalosno.

Citiraj:
Jel stvarno istina da sa macom 90% stvari će ti biti nekompatibilno sa ostatkom normalnog svijeta?


Citiraj:
Na poslu isto tako moram odrađivat za razne šefove razne sinkronizacije između uređaja, i moram priznat da iako je u početku išlo glatko nakon nekoliko desetaka primjera sa iphoneovima ipadeovima bugova ima kolko oćeš, tipa pukne na pola sinkronizacije bez obzira mijenjao kabel ili ne do neprepoznavanja uređaja od strane itunesa i sl.
U firmi trenutacno 20ak PC-a, 30ak macova. Zanimljivo da jos ni jednom nisam cuo da je sinkronizacija pukla. A ako mislis da je problem u kabelu, sinkroniziras preko wi-fia kao i ostatak 'pravih znalaca'. Ukoliko treba, napisem ti tutorial koji nece biti predug. Tocno jedna recenica je dovoljna da ti objasni kako to napraviti

Citiraj:
Bavio sam se u svoje vrijeme web dizajnom dok je to bilo popularno sveukupno cca 6,7 godina i nijedan program mi nije štekao takoreći bez problema sam koristio cijeli bivši adobe i macromedia paket u punoj brzini tako da ni tu ne vidim opravdanje za drugi os.
Zar je netko tvrdio suprotno? Ne svidja ti se osx/linux/windows/itd. ? Pa barem covjek ima izbora, odaberes sebi ono sto ti odgovara i sve 5

Citiraj:
Kupiti macbookpro, iphone x, i dat doslovno duplo više para je nebuloza i kosi se sa zdravim razumom te se može objasniti oprostite mi na izrazu jedino kur*enjem kao gledajte ja imam soma eura i kupiosam si iphone 6 a ti nemaš!
Najbolji su mi ovakvi poput tebe. Padobranci kojima je samo do flejma. No kad si vec tako pametan, evo dajem ti poprilicno jednostavan zadatak. Nadji mi ultrabook na razini aira, da mu baterija bez vecih problema traje 10-13h, da ima flash drive sa 700/800 read-write i ostatak slicnih specifikacija. Za duplo nizu lovu.

Jer prvi cu ga kupiti, posto nisam glup da placam nesto duplo vise ako stvarno za upola cijene mogu to dobiti za manje.

Koliko godina imas? 13? E moj znalac, nisi ti ni vidio, a kamo li koristio mac. Jos jednom cu ti ponoviti, na stranu OSX. Jer tu su vec subjektivne stvari u pitanju. I windowsi su danas odlicni, razno razne distribucije linuxa takodjer, kao i osx. Samo odaberes ono sto tebi odgovara za tvoj workflow.

No reci da su macovi losi na racun jednog (navodno) pokvarenog primjerka je stvarno gluparija. I onda se ides izvlaciti na racun 'pravih znalaca' cime si jos i dublje potvrdio teoriju da stvarno nemas pojma o cemu pricas. Komentar o vektorskoj grafici je vrh vrhova, onda ovaj o nekompatibilnosti, itd. No hvala ti, nasmijao si me, a danas mi nije bas dobar dan. Glava rastura, pa jos jedno - hvala
Mileni je offline   Reply With Quote