View Single Post
Staro 13.05.2022., 08:18   #25
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,535
Huh, Adriatix, sjećam ga se sa forum.haera sa svojih tisuću nickova, stalno se reklamirao i piskarao o tim printerima. Pa printeri za kolače i svakakve gluposti...

Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
LoL - ne - Adriatixa nisam poznavao ali Mr "Hitna PC Sluzba" nazalost jesam - naravno samo na "poslovnoj" razini. Lik zna nesto ali to nesto je za njega sve dok je za prosjecnog korisnika ovog foruma - recimo puno manje. Input sa novim cinjenicama? Zaboravi 0 bodova - lik je u svom uvjerenju i to prodaje vecini obicnih korisnika koji nemaju blage o kompovima i IT-u. Lik spada u skupinu koja je ogroman problem jer gura svoje uvjerenje svima a zapravo - nema pojma i ne zeli prohvatiti cinjenice. Hebote dosad sam se od lika oporavio al sad se sve nekak vraca...fuck...problem je da nije jedini i dosta ljudi je naj* zbog takvih pametnjakovica.
Htio bih još čuti o radu Hitne PC službe

Ali da, lik drvi po svome a nema pojma. Mislim, vjerojatno je ok za počistit kompjuter malwarebytesom i tako neke črčkarije koji prosječan korisnik nema pojma, ali za išta više...

Web stranica mu je kupus, a znam da je svojevremeno imao i reklamu da radi web stranice.

Pa je onda bilo ponuda za to da oni slažu kompjuter koji je odličan. Ali u njima je obavezno AMD procesor jer se on isplati više nego Intel...
tiki66 je offline   Reply With Quote