View Single Post
Staro 03.04.2014., 02:07   #2751
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor StupidOne Pregled postova
Izgleda da mi grafička polako odlazi svetom Petru, pa bi bio red da joj muke skratim.

Cijenovno nisam nešto limitiran, međutim, realno gledajući ne treba mi nešto posebno. Komp mi doslovno služi za posao (razvoj aplikacija, grafička nebitna), surfanje i tu i tamo koju igru.
Ovo što igram je Diablo 3, WoW i tu i tamo koju partiju CS:GO. Razmišljam o nabavci Titanfalla, ali otop-potom.

Uglavnom, za ove gore moje monstruozne zahtjeve (eh, da, skoro zaboravih, ta grafa mora biti i u stanju prožvakati Outlook - to je definitivno must have), koju grafičku bi preporučili?
Trenutno imam GTX275 (uparenu s i5 750). Tu i tamo mi je ta GTX-ica znala zaštekati (recimo outdoor raidovi u WoWu), no međutim ništa što bi me navuklo da ju ranije idem zamjeniti.
Durgim riječima, doslovno neki entry point za gaming grafičku. Da idem sam kupovati, vjerojatno bih uzeo najniži rank trenutne aktualne serije (kod nas je to - 750 / 760 ako se ne varam). Međutim, znam da uvijek imaju (ili su imali zadnji puta kada sam ozbiljnije gledao HW) da najniža kartica trenutne serije je zapravo re-brandirana višlja kartica prošle serije i u stvari ti se zapravo isplati bolje kupiti starije.

Da skratim - neki 750 / 760 ili da gledam 6xx seriju?
Gamerski gledano, generalni best-buy ti je R9 270/X sa nekim dobrim coolerom (npr. msi twin frozr tzv. "gaming") i neki optimalan maksimum za tvoj cpu (koji je negdje u rangu novijih i3).
Manuel Calavera je offline