Tema: PayPal
View Single Post
Staro 20.07.2017., 23:01   #2878
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Citiraj:
Autor microsoft66 Pregled postova
Potraznicu sam pokrenio u posti, ali to treba do 2 mjeseca da se sazna rezultat..evo naso sam istu situaciju koja se dogodila jednom korisniku a dogodit cese i meni....ostat i bez para i bez itema...al bome necu im platit sto se mene tice moze na sud

Stasno koliko stite kupce spram prodavaca do te mjere da se namjerno rade ovakve prevare jer znaju da im nemogu nist

Upozori kupca da je pokrenut postupak potraznice i ako je preuzeto da ce dobiti podatke i njegov potpis- a ako te i zeznu -zali se s potraznicom zovi ako treba i paypal i ebay i pokusaj sve sto mozes. Ne kazem da ces uspjeti ali ne skodi pokusati.


Citiraj:
Autor Matta Pregled postova
Imam nešto eura na PayPal balance-u i kada ih zelim prebaciti na svoj eurski račun putem povezane visa electron kartice (od tog racuna), radi mi konverziju u kune pa u eure, sto donosi veliki gubitak. U cemu je fora ? Da li to po nekakvom zakonu mora biti bas tako ili ?
Isto tako ako plaćam PayPalom neki iznos koji nije u eurima (dolari napr.). Banka radi konverziju eura u kune pa onda u dolar ?! Na 400 dolara razlika je vise od 20 eura.
Ovo zvuči kao problem banke u oba slučaja.
Jedini način za izbjeći navedeno je imati zasebnu karticu za svaku valutu (pojedini devizni ti daju imati i više valuta ali jedna je samo glavna - u pravilu euro) ili jednostavno plaćati ako imaš eure tom VE karticom a za ostale valute VE od žiro računa po aktualnom tečaju i to je to.

Sam paypal te neće prisiliti ako pravilno odabereš da ti radi konverziju.
Munjara je offline   Reply With Quote