Tema: BonBon
View Single Post
Staro 03.06.2012., 16:37   #93
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,782
Jedini minus je što moraš konstantno voditi računa o potrošnji paketa i pravilnom slijedu aktiviranja. Ako potrošiš onih 200min u manje od 30 dana onda bi trebao opet staviti 80kn za popust, ali u tom slučaju moraš biti u sljedećem kalendarskom mjesecu. Da ne spominjem ako ti je u nekom od paketa ostalo jako malo prometa, a trebaš obaviti duži poziv ili sl. Reaktivacija paketa bez pomoći SZK-a je nemoguća, a tu su i varijable poput mogućnosti dobivanja novog popusta, vremenskog perioda između nadoplate bona i smsa o popustu prije aktiviranja paketa itd... Been there, done that, jako zamorno za pratiti (sve sam morao pisati na papir). A da ne spominjem kada ti se paketi "desinkroniziraju" (iz nekog razloga jedan paket aktiviraš prije drugog pa ti svaki ima drugo vrijeme isteka). Možda još najgori scenario je automatska reaktivacija paketa.

Istu stvar sam radio na bonbonu ~1 godinu, igrao se s paketima, samo jednim popustom i trošio oko 65kn mjesečno. Previše muke za te pare. Sad fino dajem ~70kn tomatu i ne berem brigu. Ni 1000min mi nije puno značilo, jedino mi fali odličan SZK. Ako puno trošiš uvijek možeš bolje proći.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote