View Single Post
Staro 14.06.2011., 11:36   #64
n E v E n
Premium
Moj komp
 
n E v E n's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: At Home
Postovi: 208
Citiraj:
Autor PR3DA70R Pregled postova
Koliko je sigurno da ću moć unrootat mobitel ako ga nedaj bože moram jednog dana nosit na reklamaciju? O kakvom kvaru bi bilo rijeć da ga nemogu uopće unrootat i kolike su šanse da se takav kvar dogodi?
Stvarno me strah rootat mobitel, tek sam ga dobio, ali bi volio izvuć maksimum iz njega kad već postoji mogućnost.

Svakoga je napočetku strah, ali kad jednom krenes nema stajanja . Šalu na stranu, UVIJEK mozes vratit STOCK ROM ilti UNROOT.

Postupaka za UNROOT ima koliko hoces, XLR ti je vec sve napisao na cafe.mobile.hr forum, na tebi je samo da procitas. Ali ako si lijen traziti eto LINK

A o kakvom kvaru bi bilo da ga ne mozes unroot-ati, po mojem misljenju jedino ako ga ne mozes vise nikako upaliti.

Cak da ti se i USB Brick dogodi vec postoji rijesenje i za to IAKO ti telefon nije S-OFF. (ovo je copy paste sa xda-developers.com

1.
If you're rooted, download a terminal emulator (like Better Terminal), and type the following into it:

Code:
su
cat /dev/mtd/mtd0 > /sdcard/misc.img



2.
You can move both mtd0.img and flash_image by putting it on your sdcard, and issueing the following command in a terminal emulator:



'cat /sdcard/flash_image > /data/flash_image'

'cat /sdcard/mtd0.img > /data/mtd0.img'



You might have to do 'chmod u+x /data/flash_image' before you run the commands (or chmod 755 /data/flash_image)


Eto, nadam se da te nisam preplasio, iako se moze sjeba....i mobitel i ako nisi imalo hrabar nastaviti/pokusati popraviti mobitel onda niti nemoj raditi sve ovo jer kad ga zeznes nista od root-a i ostalih "pogodnosti" nece imati smisla jer ces imati lijepi Desire koji moze posluziti psu kao igračka.
__________________
everybody lie!
n E v E n je offline   Reply With Quote