View Single Post
Staro 10.11.2009., 23:37   #7
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Citiraj:
Autor ante2 Pregled postova
Vidim da je uzela maha gripa pa bolesnici kad ste vec doma i ljecite se dajte koju preporuku nama koji smo jos zdravi.
Iskreno kad procitam ovako bombasticnu vjest na tportal-u malo me uvati panika iako nisam bas panicar ali imam djete malo pa me vise brine da njega ne copi nesto zlo i opako nego sta ce men lupit gripetina.
http://www.tportal.hr/vijesti/hrvats...vicev-sin.html
Iskreno prije cca 15-tak dana sam imao cjelonocni tulum na wc-u (bljuvanje i proljevitis) nakon kojeg sam ujutro bio laksi za 3-4 kila (ne salim se) i da nisam cjelu noc pio caj i onaj prasak protiv dehidracije (rehidromix mislim da se zove) ne bi se cudio da sam ujutro zavrsio na hitnoj zbog dehidriranosti.
Jel ko imao slicne probleme/simptome a da je sluzbeno proglasen gripoznim??
Naravno da me je nakon toga lupila temperatura od oko 38c i drzala cca 2 dana (isla je nadolje ali je bilo)
Pa evo ekipa mozemo malo podjelit svoja gripozna iskustva i kako se naj brze izljecit od nje.
Ako umreš znaćeš da si bolovao od praseće gripe...

Ljudi, što se vi toliko tripujete na te bolesti? Bolest ko bolest. Smrtna je (bar tako kažu), ali je i izlječiva. Ako te potrefi potrefi (dešava se svakom), ako umreš od nje smatraj se srećnikom (smrtnost je oko 4 promila) i odigraj loto možda i tu dobiješ sedmicu.

Po meni je to ipak prenapuhano, SIDA je mnogo gora stvar, i više ljudi se dnevno zarzi sidom i više ih umre od nje nego od krmećeg gripa, pa opet ovaj grip dižu u nebesa. To je čisti marketing velikih farmaceutskih firmi.

Samo se treba pucati C vitaminom i zdravo.

Sada će se opet neko naći da mi soli pamet i govori mi kako imam iskrivljen pogled na život (da imam ga bez cvika jer mi je dioptrija -3.75 i -3.5), ali jednostavno, takav sam.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote