View Single Post
Staro 26.03.2015., 16:01   #74
DariX
Premium
Moj komp
 
DariX's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 172
Evo update

Poslao sam RAM prosli tjedan u utorak (17.3.). Slao sam prioritetno preporuceno pismo i ispalo me je 36kn. Pismo sa zastitom unutra mozete u posti uzet (treba naravno platit ). Poslao sam na adresu koju su mi dali i onda sam cekao
U ponedjeljak ujutro (23.3.) su na njihovoj stranici promijenili status Claima i napisali da su dobili RAM i da su testirali i poslali dobavljacu i cekaju novi.
U utorak popodne (24.3.) su napisali da je novi RAM poslan putem kurirske sluzbe.
Danas (cetvrtak, 26.3.) mi je Overseas Express dostavio paketic s novim RAMom
Maloprije sam ga piknuo u komp, pokrenuo Prime95 i MemTest, sve odlicno radi i bez errora, tako da sam se napokon i toga rijesio

Suma sumarum:
Najduze sam cekao da moj RAM stigne do njih, oni su to brzinski rijesili. U jednom danu su testirali, trazili novi i odmah slijedeci dan su mi poslali. 2 dana sam jos cekao da mi stigne do doma i evo sad sam napokon sretan s 8 gigi RAMa
Svaka pohvala shopu, brzinski sve obavljaju iako mozda mogu biti malo komunikativniji s kupcima. Da nisam sam provjeravao svaki dan na webu stanje, ne bi ni skuzio sta se dogada, niti da mi ista stize Nisam dobio nikakav tracking (kad sam kupovao dobio sam sve), ali to nije ni bitno. Vazno da je sve stiglo u komadu i da radi

P.S.:
Mislim da necu traziti refund od 36 kuna za shipping. Vjerujem da bi to proslo bez ikakvog problema jer su stvarno brzo izlazili u susret i nemam nikakve zamjerke sto se ovog ducana tice. Necu propast za tih 36 kuna
DariX je online   Reply With Quote