View Single Post
Staro 04.06.2014., 17:16   #930
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
E tu je bio problem, ja birao uvijek 2 umjesto 1.

Ugl rješeno (bar se nadam).
Zovem SZK pod 1 i tražim bolju ponudu i nema je i kažem da bi se onda prebacili i cura i ja na bonove da možemo otić na drugu mrežu i ženska niš... Pitam ja nju, pa kaj vam je svejedno kaj mislimo otić veli ona ne, i ja njoj i nećete ništa napravit ni ponudit?
Veli ona da će me prespojit kolegama ako želim, reko može
Nakon 10 min javlja mi se ženska i veli da sam dobio službu za savjetovanje (i mislim si DOJAJA).
I tako ona ispituje teren a bome i ja i nakon 10 min ugodnog razgovora dolazimo do rješenja.
Ponudila mi je tarifu Plan za razgovore M + 4G paket od 2GB neta i flat opcija za 105 kn sa svim nametima i pdvom.
Pokušao sam doć do one ali tu smo zapeli i to bi bilo to.
Dakle pozivi flat, sms flat, 2 GB neta po max brzini, bez uspostave poziva.

Sutra zovu curu jer toj ženi nije bilo voditelja a on mora odobrit (a bude nadam se) kažu joj još jednom sve i ima novi ugovor na 2 godine i odličnu tarifu za malo love.

Eto, jebo SZK, t-centre, partnere, web shop.

EDIT: Ženska je prvo krenula od najviših cijena i kad sam ja tražio da cijena ne bude viša od 100 kn polako je spuštala i tražila druge ponude i tarife, tako da ako će netko pokušavat isto treba bit uporan. Sve je rješeno bez povisivanja glasa za razliku od cijelog jučerašnjeg dana.
Eto, drago mi je da si uspio riješiti.
Garro je offline   Reply With Quote