View Single Post
Staro 04.06.2014., 13:31   #922
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
O majko Isusova, buljo, zovi SZK, 0800 9000, stisneš 1 za njihove ponude, pitaš da li ti mogu nešto bolje od trenutnog ponuditi, reći će ti ne. U tom trenutku im kažeš da hoćeš prijeći na bonove jer hoćeš prijeći kod drugog operatera / preskupa ti je pretplata.
U ovom trenutku SZK treba shvatiti da gube pretplatnika i trebaju te prespojiti u odjel za savjetovanje / retention odjel.
Ovdje se može o svemu razgovarati, od popusta na tarife, opcije do mobitela po posebnim cijenama.
Ponavljam, zajebi webshop, Tcentre, partnere i prvu razinu SZK. Tu nema kreativnosti i prilagodbe. Ja sam svoje popuste i mobitele iskamčio bez jednog povišenog tona ili nerviranja, mirnim glasom uz argumente, smajlić i sat vremena pregovaranja. Kod produljenja druge tarife sam drito nazvao agenta (dobio njegovo ime i broj telefona na prvom ugovoru) i sve riješio unutar 10 minuta.
E tu je bio problem, ja birao uvijek 2 umjesto 1.

Ugl rješeno (bar se nadam).
Zovem SZK pod 1 i tražim bolju ponudu i nema je i kažem da bi se onda prebacili i cura i ja na bonove da možemo otić na drugu mrežu i ženska niš... Pitam ja nju, pa kaj vam je svejedno kaj mislimo otić veli ona ne, i ja njoj i nećete ništa napravit ni ponudit?
Veli ona da će me prespojit kolegama ako želim, reko može
Nakon 10 min javlja mi se ženska i veli da sam dobio službu za savjetovanje (i mislim si DOJAJA).
I tako ona ispituje teren a bome i ja i nakon 10 min ugodnog razgovora dolazimo do rješenja.
Ponudila mi je tarifu Plan za razgovore M + 4G paket od 2GB neta i flat opcija za 105 kn sa svim nametima i pdvom.
Pokušao sam doć do one ali tu smo zapeli i to bi bilo to.
Dakle pozivi flat, sms flat, 2 GB neta po max brzini, bez uspostave poziva.

Sutra zovu curu jer toj ženi nije bilo voditelja a on mora odobrit (a bude nadam se) kažu joj još jednom sve i ima novi ugovor na 2 godine i odličnu tarifu za malo love.

Eto, jebo SZK, t-centre, partnere, web shop.

EDIT: Ženska je prvo krenula od najviših cijena i kad sam ja tražio da cijena ne bude viša od 100 kn polako je spuštala i tražila druge ponude i tarife, tako da ako će netko pokušavat isto treba bit uporan. Sve je rješeno bez povisivanja glasa za razliku od cijelog jučerašnjeg dana.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote