Tema: H1 Telekom
View Single Post
Staro 01.11.2011., 04:54   #107
spacer
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: svemir
Postovi: 6
posto imam malo vise godina i u internetu sam duze nego sto je h1 star kao firma, shvacam ja sto ti meni zelis reci, ali te price ne prolaze kod mene. posebno ako je na istim brojevima bio tcom i sve je radilo, a nakon toga drugi telecom i odjednom hrpa problema. ako je problem caller id, moze biti modem ili konfiguracija. ali ako je problem wifi i kad prosurfas malo onda vidis koliko ljudi ima problema s time, onda je u pitanju bug. trazi se od firme od koje su kupili kutijicu da se bug ispravi. isto tako primjetio si da su problemi razni, kao i to da su prisutni na vise brojeva. znaci nije rijec o privatnom korisniku sa jednim modemom koji ima problema. ocito sam onda u kontaktu sa firmom koja opcenito nije rodjena pod sretnom zvijezdom ovo da se na tcom modemu zblesira modem sa wifijem se i meni dogadja jednom u 3 mjeseca na zyxelu ali ne na nacin koji je priustan kod gore navedenog modema jer je opcenito da ti wifi radi na njemu namjestiti pain in the ass. pricam o vise uredjaja spojenih minimalno 3 dana, nakon toga ce se dogadjati cudne stvari

zaboravio sam onaj problem sa uploadom,za koji nisam cuo da se dogadja stvarno ni na jednom isp-u do sada. kad sam prosurfao webom uspio sam naci da je problem u ispjevima koji dobro ne podese nesto kod sebe (neznam dali neki firewall ili sta - modem s time nema veze) uglavnom filtriraju krivo neki protokol ili ga blokiraju i onda se kod nekih adresa pri uploadu dogadja upravo gore navedeni problem. nevezano dali se upload vrsi na webu ili putem ftp-a ili je u pitanju hr adresa ili neka strana. na istim adresama sa tcom upload radi afc besprijekorno. format datoteke nema veze s time. moze biti mp3, moze biti zip , rar itd.

Zadnje izmijenjeno od: spacer. 01.11.2011. u 05:07.
spacer je offline